Kadry i płace

Profesjonalna obsługa kadr i płac jest niezbędnym elementem odpowiedzialnego biznesu. Jeżeli chcecie Państwo, aby Wasza firma prosperowała sprawnie i efektywnie, musicie postarać się, by u jej podstaw pracowali wykwalifikowani specjaliści. Decydując się na powierzenie swoich spraw firmie Vitreum Sp. z o.o. będziecie mieć Państwo pewność, że dostaniecie najlepszą możliwą obsługę.


Naszym Klientom oferujemy profesjonalną obsługę płac i rozliczeń z ZUS.

Osoby, które zdecydowały się na współpracę z nami, nie muszą już obawiać się błędów w sporządzanych dokumentach bądź ich nieterminowego złożenia.


W ramach niniejszej usługi, do naszych obowiązków należeć będzie sporządzanie i prowadzenie wszelkiej niezbędnej dokumentacji: listy płac, deklaracji podatkowych od wynagrodzeń pracowniczych, dokumentów związanych z nawiązaniem bądź rozwiązaniem stosunku pracy oraz dokumentów zgłoszeniowych i deklaracji do Zakładu Ubezpieczeń Społecznych. Zajmujemy się również rozliczaniem umów, badaniem prawidłowości rozliczeń w ZUS oraz pozostałymi czynnościami, wynikającymi z prawa pracy. Podpisując umowę z Klientem, zobowiązujemy się ponadto do elektronicznego przekazywania wszystkich niezbędnych dokumentów bezpośrednio do Zakładu Ubezpieczeń Społecznych.


Jako profesjonaliści, mogący poszczycić się wieloletnim doświadczeniem i bogatymi referencjami, pomożemy Państwu sprawnie i kompleksowo rozwiązać wszystkie sprawy, związane z zatrudnianiem pracowników, zapewniając przy tym sto procent poufności. Jesteśmy pewni jakości świadczonych przez nas usług, dlatego bierzemy na siebie odpowiedzialność reprezentowania Państwa firmy przed odpowiednimi instytucjami, takimi jak ZUS i PIP.


W przeciwieństwie do konkurencyjnych firm, nie ograniczamy się do przygotowania dokumentacji – przeciwnie, umożliwiamy szybki i łatwy proces przekazywania wszystkich dokumentów, dzięki czemu dotrą na czas nie tylko do Klienta, ale również do zainteresowanych instytucji.


Nasi Klienci sami decydują, jaką formę ma przyjąć współpraca.

 

Obecnie proponujemy Państwu poniższe świadczenia usług:


checkmarkJeśli nie posiadacie Państwo własnej siedziby, możecie dostarczyć całą dokumentację bezpośrednio do naszego biura. W ten sposób zyskacie pewność, że Wasze dokumenty pozostaną pod stałą opieką profesjonalistów.


checkmarkNa Państwa życzenie, nasz Pracownik może przygotować dokumentację bezpośrednio w Waszej firmie; korzystamy przy tym z własnego sprzętu i oprogramowania.


 

Zanim zdecydujecie się Państwo na podjęcie współpracy, serdecznie zapraszamy do skorzystania z bezpłatnych konsultacji. Nasz doradca z chęcią odpowie na wszelkie nurtujące Was pytania i dokładnie wyjaśni, jak wygląda nasz system pracy.


Obsługa kadr i płac może być przez Państwa traktowana jako uzupełnienie oferowanych przez nas usług księgowych albo jako oddzielny pion, zajmujący się polityką zatrudnienia i obsługiwania pracowników.

Decydując się na współpracę z Vitreum sami decydujecie Państwo, jaki zakres usług Wam odpowiada.