Księgowość

Wbrew ogólnie panującej opinii, dzisiejsza księgowość nie opiera się jedynie na wprowadzaniu danych liczbowych do komputera. Prowadząc własny biznes, macie Państwo świadomość, jak ważna jest tu wiedza i doświadczenie. Profesjonalny księgowy powinien swobodnie poruszać się po obszarach związanych z zagadnieniami prawa, podatków, zarządzania i z różnymi możliwościami finansowania przedsięwzięć.


Decydując się na współpracę z Vitreum Sp. z o.o., macie Państwo do dyspozycji sztab wykwalifikowanych specjalistów – ekspertów w swoich dziedzinach. Nasz zespół nie tylko na co dzień współpracuje z przedsiębiorcami z różnych branż, ale także posiada umiejętność obsługi ewentualnych kontroli podatkowych i skarbowych.


Naszym Klientom oferujemy wsparcie w niezwykle szerokim zakresie:


checkmarkprowadzimy księgi rachunkowe bądź podatkową księgę przychodów i rozchodów, a dla ryczałtowców ewidencję przychodów;


checkmarkw zależności od potrzeb – przygotowujemy lub modyfikujemy zakładowy plan kont;


checkmarkdla płatników VAT-u prowadzimy odpowiednie rejestry podatkowe;


checkmarksporządzamy ewidencję środków trwałych i wyposażenia;


checkmarkna podstawie ksiąg i rejestrów wypełniamy wszystkie niezbędne deklaracje podatkowe i sprawozdawcze oraz dostarczamy je do odpowiednich urzędów;


checkmarkw zakresie naszego umocowania, reprezentujemy naszego Klienta w Urzędzie Skarbowym i Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych;


checkmarkudzielamy porad i wyjaśnień księgowo podatkowych;


checkmarkprzygotowujemy niezbędną dokumentację w zakresie audytów;


checkmarkodzyskujemy podatek VAT od nieściągalnych wierzytelności;


checkmarkrozliczamy i księgujemy dotacje unijne, oferujemy kompleksowe prowadzenie dokumentacji pod rozliczenie projektu oraz świadczymy doradztwo w zakresie kwalifikowalności wydatków.

 

Dokumentację księgową prowadzimy w sposób niezwykle skrupulatny i fachowy. Od lat dbamy o księgowość własną, licznych Partnerów i Klientów. Nasz zespół, oprócz wybitnych fachowców z zakresu księgowości, stanowią również doświadczeni ekonomiści i specjaliści do spraw dotacji i projektów Unijnych. Dzięki temu, świadczone przez nas usługi są zawsze na najwyższym poziomie.


Współpracując z Klientami, zapewniamy im sto procent poufności. Pewni jakości naszej pracy, bierzemy na siebie odpowiedzialność reprezentowania Państwa firmy przed instytucjami takimi jak US, ZUS czy PIP.


Umożliwiamy szybki i łatwy proces przekazywania dokumentacji – nie tylko do Klienta, ale również do zainteresowanych urzędów i instytucji. Dzięki temu, zawsze na czas będą u odbiorcy.