Co nas wyróżnia

Przede wszystkim jesteśmy jedyną firmą na rynku, która zapewnia swoim Klientom w stu procentach kompletną obsługę. Wiele lat obecności na rynku i współpraca z najlepszymi specjalistami w swoich dziedzinach, pozwoliły nam znacznie rozszerzyć spektrum działań. Dzięki temu, nasi Klienci mogą liczyć na wsparcie nie tylko w zakresie obsługi księgowo-finansowej, ale także na kompleksowe szkolenia – zarówno miękkie jak i specjalistyczne – oraz usługi z zakresu tworzenia i prowadzenia projektów.

Zatrudniani przez nas specjaliści w okresie programowania na lata 2007-2013 napisali łącznie ponad 200 projektów, dofinansowanych na przeszło 850 milionów złotych. Widząc, jak problematyczny dla wielu firm jest brak doświadczenia w tym zakresie, postanowiliśmy podzielić się naszą wiedzą z Klientami – dając im wsparcie zarówno praktyczne jak i teoretyczne. W ramach niniejszej usługi szkolimy, rozliczamy oraz piszemy projekty na zamówienie Klienta.

 

A ponadto:

checkmarkJako profesjonaliści, powierzone nam zadania wykonujemy terminowo i niezwykle sumiennie. Nasz Klient może mieć pewność, że przedkładane przez nas dokumenty będą jasne, rzeczowe i pozbawione jakichkolwiek błędów.


checkmarkJesteśmy pewni jakości naszych usług, dlatego bierzemy na siebie odpowiedzialność przed urzędami i instytucjami takimi jak ZUS, US i PIP. W razie potrzeby, reprezentujemy również naszych Klientów przed sądami administracyjnymi.


checkmarkWspieramy naszych Klientów w każdej sytuacji – w razie kontroli, stawiamy się w siedzibie Ich firmy.


checkmarkUdział Klienta zmniejszamy do minimum, przejmując na siebie wszelkie obowiązki związane z prowadzeniem księgowości i kadr.


checkmarkNaszym Klientom zapewniamy sto procent poufności – mogą być pewni, że ich dane są bardzo dobrze strzeżone.


checkmarkUmożliwiamy szybki i łatwy proces przekazywania dokumentów, dzięki czemu na czas trafią do Klienta oraz zainteresowanych instytucji.


checkmarkKompleksowa obsługa, jaką proponujemy, pozwala na zniwelowanie kosztów do minimum – nie musicie Państwo zatrudniać pracowników, podnosić ich kwalifikacji ani kupować specjalistycznego oprogramowania.