Szkolenia

Wiele lat obecności na rynku pozwoliło nam stworzyć zespół wykwalifikowanych specjalistów. Mając ogromne doświadczenie, zarówno w zakresie księgowości jak i projektów finansowanych ze środków Unii Europejskiej, zdecydowaliśmy się połączyć oba te zagadnienia.


Wiemy, że księgowi firm bądź jednostek, które uzyskały dofinansowanie, niejednokrotnie miewają problemy z odpowiednim rozliczeniem projektu. Czasami jeden, niepozorny błąd może doprowadzić do poważnych konsekwencji, w tym utraty dotacji. Przyczyny należy szukać w braku komunikacji między poszczególnymi działami i, co za tym idzie, niedostatecznej wiedzy.


Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, postanowiliśmy podzielić się z Państwem naszym wieloletnim doświadczeniem.

Proponujemy Państwu uczestnictwo w trzech profesjonalnych szkoleniach, łączących ze sobą zagadnienia z zakresu księgowości i dotacji unijnych.


Nasze kursy prowadzą eksperci – osoby posiadające nie tylko teoretyczną, ale – przede wszystkim – praktyczną wiedzę. Decydując się na uczestnictwo w nich, będziecie Państwo szkoleni przez wykwalifikowanych księgowych, na co dzień rozliczających projekty oraz przez ich autorów i kierowników.


Aktualnie możecie wziąć Państwo udział w trzech kompleksowych szkoleniach:

checkmarkProcesy zarządzania ryzykiem – audyt wewnętrzny w projektach PO KL.


checkmarkJak księgować fundusze z Unii Europejskiej – przygotowanie jednostki do realizacji projektu.


checkmarkZasady rozliczania projektów współfinansowanych ze środków Unii Europejskiej.